Muayenesiz Trafiğe Çıkmanın Cezası

Araç muayene cezanızı faizi gelmeden ödemek istiyorsanız; Kredi kartıyla araç muayene cezası ödeme uygulamasından faydalanabilirsiniz. Yakın zamanda yürürlüğe giren torba yasanın trafik cezası mağdurlarına yaptığı indirim sayesinde birçok ceza bedelinde indire gidildi. Araç muayene cezanızda yüz liraya kadar indirim yapıldı. Kredi kartıyla araç muayene cezası ödeme uygulaması sayesinde sıra bekleyip devlet dairelerinin uğraştırıcı işlemlerini beklemeden ceza bedelinizi ödeyebilirsiniz. 31.12.2017 gününe kadar ceza bedellerinizi indirimli ödeyebilirsiniz. Yeni yıla faizli ceza bedelleriyle girmek istemiyorsanız; siz de sağlanan bu kolaylıklardan yararlanın.

Günümüzde trafik cezaları plakalar üzerinden yazıldığı için birçok cezadan haberimiz olmuyor. Plakanız üzerinden sorgulama yaptırarak ödemeniz gereken bir cezanızın var olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu kontrol işlemi sayesinde cezanız varsa en kısa sürede ödeyerek gecikme faizine maruz kalmazsınız. Sizler için sağlanan bu kolaylıklardan yararlanmak için sayfamızdan yardım alabilir, ödemelerinizi de yine sayfamız üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Araç muayene işlemini geciktirmeniz halinde, geciktirdiğiniz her ay için; muayene bedelinin % 5’i oranında biz ceza bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Kredi kartıyla araç muayene cezası ödeme işlemi ve yeni yürürlüğe giren yasa sayesinde araç muayene cezası bedelini internet üzerinden indirim bedeliyle ödersiniz. Araç muayene işlemi trafiğe çıkan her aracın yaptırması zorunluluğu olan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde araçların her türlü eksiği ve aksaklığı saptanarak giderilmesi sağlanır.

Trafikte sağlam ve eksiksiz araçların bulunması, insanların can güvenliğini koruma noktasında atılan en büyük adımlardan biridir. Araç muayene işleminizi yaptırarak can ve mal güvenliğinizi korumuş olursunuz. Ancak araç muayenenizi bir ay bile geciktirmeniz size ceza olarak geri dönüş yapar. Kredi kartıyla araç muayene cezası ödeme uygulaması sayesinde ilk on beş gün içerisinde ceza bedelinizde % 25’e varan bir indirim uygulanır ve siz indirimli bedeli ödersiniz. Sayfamızdan araç muayene ve tüm trafik cezalarınızı kredi kartı ve plaka bilginizle kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir